Ads

28 Nisan 2010 Çarşamba

4 Mayıs 2010 Geniş Aile 43. Bölüm Fragmanı

Kanal d Geniş Aile Dizisi 43. Yeni Bölüm izle 4 mayıs 2010,4 mayıs Salı Geniş Aile 43. hafta Yeni Bölüm Fragmanı izle, 4 mayıs yeni bölüm İzle geniş aile dizisi son bölüm, Geniş Aile 43. Bölüm izle 4 mayıs Salı Kanal D hakkındaki Bilgiler.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Geniş Aile 43. bölümü En Kısa Sürede Eklenecektir.

Baha – Aşkı Duymak İstediğin Her Zaman 2010 Albümü Dinle

Bir döneme damgasını vurmuş şarkılar Baha’nın eşsiz yorumu ile nostaljik hallerinden bir şey kaybetmezken, yepyeni bir solukla tekrar canlanıyorlar. Albümü dinlerken eski bir gazinonun kırmızı kadife perdeleri açılıyor gözlerinizin önünde ve Baha size o zamanlardan seslenmeye başlıyor.

Poll Production etiketiyle 26 Nisan’da müzik marketlerdeki yerini alacak olan albümün prodüktörlüğünü Polat Yağcı yaptı. Aranjörlüğünü Selim Çaldıran’ın üstlendiği “Aşkı Duymak İstediğin Her Zaman” dinlemekten vazgeçemeyeceğiniz bir proje albüm olarak arşivlerdeki yerini alacak.

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

1. Gülü Susuz Seni Aşksız
2. İnan Ki
3. Aşk Kitabı
4. Başka Birşey İstemem
5. Zalim
6. İkimizin Yerine
7. Bir Kızıl Goncaya
8. Boş Dünya
9. Sevenler Mesut Olmaz
10. Gamzedeyim

Seçil Özcin Bye Bye 2010 Albümü Dinle

Seçil Özcin bomba gibi geliyor… Müzik camiasına artık bende varım diyen Seçil,söz ve müziği Ersay Üner’e ait olan ‘Bye Bye’ adlı şarkısıyla çıkış yapmaya hazırlanıyor. Prodüktörlüğünü Hakan Akmermer’in üstlendiği Livadi Müzik ve Ati Müzik etiketi ile albüm 26 Nisan da müzik marketler de yerini alacaktır.

Yedi şarkıdan oluşan ‘Bye Bye’ adlı albümün de Ersay Üner, Kerem Ökten, Naşide Göktürk gibi isimlerle çalışan Seçil Özcin, kendi bestlerini de dinleyicilerle paylaşacaktır. Daha önce Özcan Deniz’in yorumladığı söz ve müziği Seçil Özcin’e ait olan ‘Gülüm’ şarkısını kendi albümünde yeni düzenlemesiyle tekrar yorumladı.

Daha önce Emrah İpek’in back vokalistliğini de yapan Seçil, bir çok reklam ve film müziği seslendirmiştir. Bunlardan biri Fatih Akın’ın Duvara Karşı filmin de seslendirdiği ‘Fırtınalar’ şarkısıdır. En son Sun Express’in çok beğenilen reklam filmini de seslendiren Seçil Özcin’dir.

Bir çok kültür faaliyetlerinde de bulunmuş olan Seçil Özcin başarısıyla Alman basınının da dikkatini çekmeyi başardı.Yıllardır Almanya’da yaşayan Seçil, bundan sonra Türkiye’de ‘Bye Bye’ adlı ilk albümüyle dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Son günlerin gözde yönetmeni Eyüp Dirlik ile geçtiğimiz günlerde ‘Bye Bye’ adlı şarkısına klip çekmek için kamera karşısına geçen Seçil Özcin albümünün çıkışını heyecanla bekliyor. ‘Bye Bye’ isimli video klip 21 Nisan itibarı ile Kral TV’de gösterime girecektir. Video klip diğer müzik kanallarında da gösterime girecektir.

TNK Söyle Ruhum 2010 Yeni Albümü Dinle

Rock müziğin en iddialı gruplarından olmaya aday, şimdiden hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip TNK nin 10 şarkıdan oluşan “SÖYLE RUHUM” albümü Pasaj Müzik etiketi ile yayımlanıyor.

Kayıt ve mixleri Volkan Yırtıcı prodüktörlüğünde Ankara’da tamamlanan SÖYLE RUHUM albümünün masteringi Avustralya’da “Turtle Rock” stüdyolarında Rick O’Neil tarafından yapıldı.


2001 yılında Ankara’da kurulan, Caner Karamukluoğlu (gitar ve vokal) Basri Hayran(bas gitar) ve Onur Ertem’den (davul) oluşan TNK grubu “Fanta Genç Yetenekler Arıyor” adlı yarışmada müzisyen ve yapımcıların bulunduğu bir jüri tarafından “Türkiye birincisi” seçildi.

Samimi sözlerin üzerine sarılmış etkileyici melodiler ile dikkat çeken albümde tüm söz ve müzikler kendine özgü vokal tarzı ile öne çıkan Caner Karamukluoğlu’na ait.

Albümün ilk video klibi albümle aynı adı taşıyan “Söyle Ruhum” şarkısına geldi. Kendisi ile çatışan kimi zaman bu çatışmadan hoşnut bir adamın hikayesinin anlatıldığı şarkının klibi Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde çekildi.

Anneler Günü Özel Şiirleri 2010

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:AfRaVnLHrYqF7M:http://www.kalem.biz/images/ANNELER_1_1930.gif9 mayıs 2010 anneler günü yazıları ,anneler günü şiirleri 2011, anneler özel şiirleri 2010, anneler günü hediyeleri 2010, anneler günü sürprizi 9 mayıs 2010, anneler günü şarkılar, anneler günü şiir 2010,9 mayıs 2010 anne sevgisini işleyen şiirler.9 Mayıs 2010 Anneler Günü bütün Annelerin ellerinden öper anneler gününü kutlarız …—Anneme ve bütün annelere—

Nasıl hatırlamam anacığım nasıl
Kaç geceler bana ninni söylerdi
Hasta olunca oydu başucumda bekleyen
Biraz yorulmayayım, üzülmeyeyim, hemen
Alır kucağına okşardı, saçlarımı öperdi.

Nasıl hatırlamam anacığım nasıl
Uzun kış geceleri masal masaldı
Güzel çoban kızları, iyi kalpli sultanlar
Bir suyun akışı gibi geçip gitti zamanlar
Şimdi ne o dünkü çocuk, ne de o masal kaldı.

Nasıl hatırlamam anacığım nasıl
Yıkayan oydu mürekkep lekeli parmaklarımı
Akşam biraz geciksem yollara düşerdi
Sokağa çıkarken «Yavrucuğum üşütme» derdi.
Hemen bir kazak örerdi biraz boş kaldı mı.

Nasıl hatırlamam anacığım nasıl
Bilirim yine kalbinde yerim anacığım
Selam sana Anneler Günü İstanbul’dan
Yeni dönmüşçesine bir akşam okuldan
Vefalı ellerinden öperim anacığım.

Ümit Yaşar Oğuzcan

ANNE

Annemi ben çok severim,
Melek annem, güzel annem,
Üzülmesin sakın derim
Melek annem, güzel annem.

İyi doğru sözler onda,
Şefkat dolu gözler onda,
Sevgi, ışık var yolunda,
Melek annem, güzel annem.

Anne yüzü ne asil yüz,
Anne gözü ne derin göz,
Anne özü, pırlanta öz,
Melek annem, güzel annem.

Rıfat Necdet EVRİMER

ANNECİĞİM

Ne sevimli bir annesin!
Ne tatlıdır senin sesin!
Benim canım mısın nesin
Sen olmazsan yapamam ben!..

Senden yakın kim var bana?
Kalbim, canım bağlı sana!..
Üzüntüm yok ondan yana
Seviyorsun beni de sen.

Gülsem güler yüzün
Ağlamamdan alır hüzün…
Senin gecen ve gündüzün
Işık alır sanki benden!

Rakım ÇALAPALA

TUT ELİMİ ANNEM

TUT ELİMİ ANNEMTut elimi annem
Ah annem, canım annem.
Gül bahçesi istemem,
Yüreğini açtın ya
Yeter bana.Güllük gülistanlık benim için hayat…
Ama annem düşündün mü hiç?
Ya yorgun düşerse bu yürek.
Bakmaya bile kıyamadığım
Kokusuna dayamadığım güller
Solarsa bir hazan sabahı ansızın.
Nasıl bakarım anne gökyüzüne?
Dökülürken gözyaşların gökten.
Ve nasıl dayanırım bu acıya?
Dökülen her yaprak yüreğimi yaralarken.
Nasıl bakarım o viran bahçeye?
Bir kıvılcımda, yanar yüreğim.
Ama hiç bir yangın
Senin kadar sıcak değil be annem…
Nasıl da üşürüm sensiz,
Gözümden akan her damlada ne fırtınalar eser,
Ne firari hayallere dalar bu yaşlı gözler,
Ve akan her damla
Haykırır başıboş yalnızlığıma.
Hazan yelleri eserken annem
Bu körpe yüreğimde
Güneş açar mı hiç?
Mis gibi kokan bu menekşe,
Bülbüller şakır mı kahkaha ata ata?
Bahçedeki gülümüz,
Sümbül gibi büker mi boynunu yoksa?
Duyabilir miyim kanat çırpışını Turnaların,
Unutur musun beni annem?
Tembihler misin büyüklerin gittiği her yere gidilmez diye?
Bilirim korkarsın gelirim peşinden diye.

2010 Anneler Günü Hediyesi Kataloğu 9 Mayıs 2010

Anneler günü geliyor…Anneler günü için ne alsam diye kafa yormaya mı başladınız ? Eğer bu özel günde ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, bir de şu seçeneklere bakın.Hediye, onu verdiğimiz kişiye gösterdiğimiz önemi ifade ettiği için seçmek de oldukça zorlaşıyor. Küçük hediyelerin ilginç ve farklı olması gerekiyor. Büyük hediyeler de pahalıİkisinin arasındaki dengeyi çook iyi yakalamamız gerekiyor bence. Bunun için de değerli görünen ama o kadar da pahalı olmayan hediyeler tercih edebiliriz.

bennim size anNelller günü için önerim kadınların her daim vazgeçilmezi olan “takı” olacak. Takı dediğimizde aklımıza hemen altın geliyor. Bu da pahalı grubuna girdiği için üzerinde düşşünmeden geçiyoruz. Ama sanat devreye girdiğinde, çook güzel olduğu halde o kadar da pahalı olmayan takılar bulabiliyoruz.

Bir çini sitesinde gördüğüm çini-gümüş takılar bennce anNelller günü için ideal birer hediye. Çini kısmı bildiğimiz gibi elle yapılıyor. Ama bunların gümüş kısmı da el işçiliği. “telkari” olarak adlandırılan gümüş bordürlerin ortasında çini işlenmiş !. bennce ilginç bir fikir. Bir Göz atın derim…

 • Amber...
  Amber…
  45 TL
 • Tel örgülü Kolye
  Tel örgülü Kolye
  12.5 TL
 • Bal Rengi - Siyah Tüylü Ve Taşlı Taç
  Bal Rengi – Siyah Tüyl
  25 TL
 • El Yapımı Cam Lale Formlu Küpe
  El Yapımı Cam Lale For
  65 TL
 • Tarak Toka No:4
  Tarak Toka No:4
  10 TL
 • çiçek Broş - 1
  çiçek Broş – 1
  22 TL
 • Kalpli Kolye
  Kalpli Kolye
  10 TL
 • Ebru Baskılı Yastık Kılıfı
  Ebru Baskılı Yastık Kı
  50 TL
 • Turkuaz Taşlı Bileklik
  Turkuaz Taşlı Bileklik
  10 TL
 • Keçe Yaka Kolye:(yk13)
  Keçe Yaka Kolye:(yk13)
  29 TL
 • Firuzan
  Firuzan
  24 TL
 • çanta Yazlık Merserize Pembe No: 063
  çanta Yazlık Merserize
  50 TL
 • Taç Siyah Saten-dantel
  Taç Siyah Saten-dantel
  13 TL
 • Yaz Güneşi Kolye
  Yaz Güneşi Kolye
  22 TL
 • Mavii Rüya:))
  Mavii Rüya:))
  20 TL

Canlı Yayında Esra Erol’a Tehdit İzle

http://www.gazeteciler.com//data/news/240x180/1265797820-0.jpgEsra Erol’da Evlen Benimle’de ilginç anlar yaşandı. Gelin adayı Hatice Hanım’ın Esra Erol’u polise şikayet edeceği ortaya çıktı.Esra Erol‘a katılan gelin ve damat adayları arasında ilginç kişiler oluyor ancak böylesi ilk defa oldu. Bu olay karşısında Esra Erol‘un bile nutku tutuldu, korktuğunu söyledi. Peki neydi bu olay?

Evlenmek amacıyla gelen Hatice Hanım, geçtiğimiz günlerde kendisine gelen damat adayından “daha iyilerini bulma” ümidiyle ayrılmıştı. Bu ayrılıkta eski eşi olan beyfendinin canlı yayına bağlanarak Hatice Hanım‘ın psikolojik sorunları olduğu, damat adayının başını yakacağını söylemesi de etkili olmuştu.

Söz konusu olayda yaşananlar üzerine Esra Erol, Hatice Hanım‘ın psikolojisinin evlenmeye uygun olmadığını, herhangi bir damat adayı ile olan bir izdivaç kararı için kendilerini bekleteceklerini açıklaması üzerine Hatice Hanım çok kızdı.

Öyle ki, canlı yayını terk eden Hatice Hanım‘ın karokola şikayete giderken program ekibi tarafından görüldüğü bugün ortaya çıktı.

Program ekibinin nereye gittiğini sorması üzerine tüm programı ve Esra Erol‘u polise şikayete gittiğini söylen Hatice Hanım herkesi şoke etti.

Hatice Hanım‘ın “Programdan gönderilirsem intihar ederim” şeklinde açıklamalar yaptığını belirten Esra Erol, genç kadının bu psikolojideyken kendisini korkuttuğunu söyledi.

Hatice Hanım’ın bundan önce de yaşadığı şehir olan Iğdır’da çoğu kez karakola giderek şikayette bulunduğunu söyleyen Erol, “Sen herhalde karakolları polisleri çok seviyorsun. Ben sana babamı getireyim. Daha olmadı seni polise verelim de sen her gün kocana zabıt tuttur” diyerek gerilen ortamı yumuşatmaya çalıştı.


Kanal D Ana Haber Canlı Yayında Doğan Grubuna Tepki İzle

http://www.gazeteciler.com//data/news/240x180/1272388145-11201004271901381024x768.jpgMedyanın flaş gündemi haline gelen Siirt’teki tecavüz vahşeti ana haber bültenlerine de damga vurdu. Kanal D ana haber bülteninde ise eşine az rastlanır bir canlı yayın kazası yaşandı. Kanal D muhabiri Cem Tekel Siirt’ten canlı yayına bağlandı ve kentin yerel gazetecilerinden Cumhur Kılıçoğlu ile söyleşi yapmak istedi. Ancak canlı yayınlanan söyleşiye müdahale eden bir vatandaş Cem Tekel‘e hayli zor anlar yaşattı.

Kentteki gerginliğin had safhaya çıktığı şu günlerde kabak Kanal D Haber‘e patladı. Cem Tekel konuğu ile söyleşirken arkadan yaklaşan bir vatandaş müdahalede bulundu. Tepkili olduğu gözlenen vatandaş ‘Bütün bunlar Doğan Holding’in pisliğidir’ diyerek yayına müdahale etmek istedi. Ne yapacağını şaşıran Cem Tekel öfkeli vatandaşı uzaklaştırmak istedi ama ısrarla ‘Hayır bir saniye, Doğan Holding’in pisliğidir bu olanlar’ diyerek kameranın önünden ayrılmak istemedi. Çevreden de müdahe ile zorla uzaklaştırlan vatandaşın yüzü kadrajdan çıktı ama sesi duyulmaya devam edildi.

Söyleşiyi erkenden bitirmek zorunda kalan Kanal D muhabiri sözü yeniden Mehmet Ali Birand‘a verdi. Kanal D böylece bünyesinde olduğu Doğan Grubu‘na dönük sert bir tepkiyi canlı yayında ekranlara taşımış oldu.

Kavak Yelleri 115. Bölüm Fragmanı izle 1 Mayıs 2010

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:79r7B5KRPFq7FM:http://img1.blogcu.com/images/k/a/l/kalpsizkral68/01b.jpgKavak Yelleri 115. Bölüm Fragmanı izle 1 Mayıs 2010

KanalD’nin Gençlik Dizisi Kavak Yelleri 115. Yeni Bölümü İle 1 Mayıs 2010 Cumartesi Akşamı Saat 22:30′de KanalD Ekranlarında…Kavak Yelleri 115. Bölüm Fragmanı

Ezel çakma saat takıyor 2010

http://www.gazeteciler.com//data/news/240x180/1271677854-0.jpgİlk bölümünden bu yana büyük ilgi gören ve kısa sürede sezonun en çok konuşulan dizisi haline gelen Ezel, diziye de adını veren Ezel karakterinin lüks tutkusuyla da dikkat çekiyor.

Dizideki tüm arabalar ve kostümler, yapım şirketi Ay Yapım’ın sponsporluk anlaşmaları sayesinde orijinal markalar tarafından sağlanırken, Ezel’in ünlü Franck Muller saatlerinin ‘çakma’ olduğu ortaya çıktı.

Ay Yapım’ın saat sponsorluğu için hiçbir firmayla anlaşamaması üzerine, çareyi piyasa değeri 30 bin dolardan başlayarak 200 bin dolara kadar çıkan Franck Muller saatlerinin sahtesini kullanmakta bulduğu söyleniyor.

Söz konusu saatler internette de “Ezel’in saati” başlığı altında satışta. Recep Tayyip Erdoğan’ın saati olarak ünlenen Franck Muller

Barcelona İnter maç özeti golleri video 28 04 2010


Barcelona -İnter şampiyonlar ligi maçı canlı izle

Avrupa Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçında 28 Nisan Çarşamba akşamı Barcelona ile Inter karşılaşıyor. İspanya’nın Barcelona Nou Camp stadında oynanacak maç saat 21.45 te başlayacak.Şampiyonlar Ligi rövanş maçı Barcelona-Inter maçı StarTv ve Star Hd tv den canlı olarak yayınlanacak

İtalyada oynanan maçta İnter Barceloa2yı 3-1 yenmişti.

İnter 3-1 Barcelona maçı geniş özeti golleri

Flash Animation
İnter – Barcelona (3-1) Şampiyonlar Ligi yarı final maçı

Barcelona İnter maçı canlı izle özeti golleri video 28 Nisan

Barcelona -İnter maç özeti
28 Nisan Çarşamba akşamıAvrupa Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçında Barcelona ile Inter karşılaşıyor. İspanya’nın Barcelona Nou Camp stadında oynanacak maç saat 21.45 te başlayacak.Şampiyonlar Ligi rövanş maçı Barcelona-Inter maçı StarTv ve Star Hd tv den canlı olarak yayınlanacak.İspanya’nın Barcelona takımı Avrupa Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında alınan 3-1′lik yenilgiye rağmen çarşamba akşamı İnter’i eleyecek skoru yakalayıp, finale kalmak istiyorlar.

Barcelona inter maç özeti golleri 28 nisan 2010

ARCELONA-INTER
Nou Camp’ta dev randevu. Messi’li, Xavi’li Guardiola’nın öğrencileri Barcelona; Eto’o'lu, Milito’lu, Sneijder’li Mourinho’nun öğrencilerini konuk ediyor. Şampiyonlar Ligi yarı final eşleşmesinin ikinci ayağında her iki takım da finale çıkmak için ter dökecek. Grup maçlarında da karşılaşmış olan iki takım, bu sene 4. kez karşı karşıya gelecekler. Taraflar 21 Nisan’da Guiseppe Meazza stadın oynanan ilk maçı, evsahibi İnter, 1-0 geriye düşmesine rağmen 3-1 kazanarak final yolunda büyük avantaj sağlamıştı. Barcelona-Inter arasındaki yarı finalin rövanş maçı 28 Nisan Çarşamba gecesi 21.45′te başlayacak veStar TV’den naklen yayınlanacak.

İLK MAÇIN ÖZETİ
Flash Animation

Flash Animation


Barcelona İnter 28 nisan 2010,barcelona inter rövanş maçı

Inter - Barcelona maçı (Maç özeti) - İzle 28 nisan

Inter - Barcelona maçı (Maç özeti) - İzle

Şampiyonlar Ligi yarı final ilk karşılaşmasında İnter ve Barcelona kozlarını paylaştılar. Barcelona İnter karşısında 1-0 öne geçti. Ancak İnter Barcelona'yı 3-1 yenmeyi başardı...

Şampiyonlar Ligi yarı final mücadelesinin ilk maçında Mourinho'nun takımı İnter, Barcelona'yı adeta darmadağın etti. Son 100 yılın en iyi takımı olarak lanse edilen Barcelona, İnter karşısında neredeyse hiçbir varlık gösteremedi. Barcelona'nın golünü Pedro kaydederken, İnter'in golleri ise Sneijder, Maicon ve Milito'dan geldi..

MAÇTAN KARELER - FOTO GALERİ

PEDRO'NUN GOLÜ (0-1) - TIKLA İZLE

SNEIJDER'NUN GOLÜ (1-1) - TIKLA İZLE

MAİCON'NUN GOLÜ (2-1) - TIKLA İZLE

MİLİTO'NUN GOLÜ (3-1) - TIKLA İZLE

Maçın ilk golü, dakikalar 19'u gösterdiğinde Barcelona'dan geldi. Eski bir İnterli olan Maxwell'in sol kanattan getirdiği topu, ceza sahası içinde Pedro Rodrigez ile buluşturmasının ardından Pedro, düzgün bir vuruş çıkararak Julio Cesar'ı avlamayı başardı. 0-1

Bu golün ardından Barcelona kalesine daha da fazla yüklenmeye başlayan İnter 30. dakika, Sneijder ile 15 metreden Victor Valdes'in kalesini koruduğu kaleye golü göndermeyi başardı ve skoru 1-1'e getirdi.

Giuseppe Meazza Stadyumu bu golün ardından ayaklandı. İnter'de bu golün verdiği cesaret ile Barcelona kalesine daha da fazla yüklenmeye başladı. Ancak ilk yarının sonunda iki takımda soyunma odasına 1-1 beraberlikle gitti.

2. yarıda da İnter'de sahneye Maicon çıktı. Haftasonu Juventus ağlarını mükemmel bir golle havalandıran Maicon, Barcelona'yı da es geçmedi ve takımını 2-1 öne geçiren gole imza attı. 2-1

Maçın 4. İnter'in de 3. golü Milito'dan geldi. Barcelona, kendi ceza sahası önünden topu çıkarmaya çalışırken topu kaptırınca, yapılan orta Sneijder ile buluştu ve Sneijder'in kafa pasıyla Milito, boş kaleye topu gönderdi. 3-1

BARCELONA ŞAŞIRTTI!

Maçta büyük şans tanınan Barcelona, İnter karşısında adeta yokları oynadı. Messi, İbrahimoviç, Xavi gibi yıldızlar yerine dün gece Mourinho ve öğrencileri başroldeydi. İnter, birçok gol pozisyonunu da değerlendiremedi ve Barcelona'yı uzun bir aradan sonra ilkkez bu kadar zor duruma düşüren takım oldu... Sertliğinde bol olduğu karşılaşmada hakem toplam 7 sarı kart çıkardı. Bu kartlar sonrasında İnter'den Stankovic, Barcelona'dan da Puyol, rövanş karşılaşmasında sarı kart cezalısı durumuna düştüler.

Şampiyonlar Ligi yarı finali rövanş karşılaşması ise 28 Nisan'da Camp Nou'da oynanacak...

Barcelona İnter maçı izle özeti golleri video 28 Nisan 2010


Avrupa Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçında 28 Nisan Çarşamba akşamı Barcelona ile Inter karşılaşıyor. İspanya’nın Barcelona Nou Camp stadında oynanacak maç saat 21.45 te başlayacak.Şampiyonlar Ligi rövanş maçı Barcelona-Inter maçı StarTv ve Star Hd tv den canlı olarak yayınlanacak.İspanya’nın Barcelona takımı Avrupa Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında alınan 3-1′lik yenilgiye rağmen çarşamba akşamı İnter’i eleyecek skoru yakalayıp, finale kalmak istiyorlar.

Bu arada La Liga’da Xerez maçında alınan 3-1′lik galibiyetin ardından, ”ölümüne oynayacağız” yazılı tişörtleri giyerek taraftarlarına, ”maça gelin ve 90 dakika bizi destekleyin” mesajı veren Barcelonalı futbolcular da iddialı konuştu.

Barcelona’lı futbolculardan Gerard Pique, ”Bu zamana kadar hiç görülmemiş, tarihin en iyi Nou Camp’ı olmasını istiyorum. Bir tek boş yer bile olmasın. Inter’li oyuncular, sahaya girdiklerinde, 90 dakika boyunca futbolculuktan nefret etsinler. Baştan itibaren baskı altında kalsınlar. Sonuçta turu elde edeceğimize eminim” ifadelerini kullandı.

İspanyol basınında yer alan demeçlerde Xavi Hernandez, ”Saha ve taraftar bizden yana. Sahanın durumu gayet iyi. Üstelik daha tarafsız bir hakem bekliyorum. İlk olarak bu ambiansı yaratmak gerekir. Eğer top hep bizde olursa çok gol fırsatı yaratırız. İyi baskı yapıp, top çevirmeliyiz. Turu geçmek için gerekli her şeye sahibiz” ifadelerini kullandı.

Barcelona’nın İsveçli futbolcusu Zlatan İbrahimoviç de İnter ile oynanan ilk maçta hakem hatalarını hatırlattı ve teknik direktör Mourinho’yla ilgili her türlü polemikten uzak durmaları gerektiğini vurguladı. İbrahimoviç, ”Eminim ki onlar tüm güçlerini ortaya koyacaklar. Ama biz futbolumuzu değiştirmeyiz, biz olmalıyız. Milano’da kaybettik, çünkü kendi oyunumuzu oynayamadık” değerlendirmesinde bulundu.

Barcelonalı diğer futbolculardan Thierry Henry, ”Bu bir onur meselesi değil. Sadece finale yükselmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Eminim ki taraftarımız da her zamanki gibi bizim yanımızda olacak” derken, Jeffren da ”Zor bir maç olacak ama biz rahatız. Takım her zaman olduğu gibi kazanma hırsıyla dolu. Taraftarın desteği bizim için hayati öneme sahip” diye konuştu.

İspanyol basınında da Barcelona’ya tam destek verirken, 98 bin ile Avrupa’nın en büyük seyirci kapasiteli stadı olan Nou Camp’ın çarşamba akşamı dolacağı belirtildi.

Barcelona İnter maç özeti golleri video 28 04 2010


Barcelona -İnter şampiyonlar ligi maçı canlı izle

Avrupa Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçında 28 Nisan Çarşamba akşamı Barcelona ile Inter karşılaşıyor. İspanya’nın Barcelona Nou Camp stadında oynanacak maç saat 21.45 te başlayacak.Şampiyonlar Ligi rövanş maçı Barcelona-Inter maçı StarTv ve Star Hd tv den canlı olarak yayınlanacak

İtalyada oynanan maçta İnter Barceloa2yı 3-1 yenmişti.

İnter 3-1 Barcelona maçı geniş özeti golleri

Flash Animation
İnter – Barcelona (3-1) Şampiyonlar Ligi yarı final maçı

ads